משלוחים והחזרות

משלוחים והחזרות-חינם

הפריטים שרכשת יישלחו אלייך בהתאם לבחירתך:

א. באמצעות דואר רשום, עד 14 ימי עסקים - חינם.

ב. שליח עד הבית בקניה בסכום העולה על 450 ש"ח, עד 3 ימי עסקים מיום הזמנת הפריט - חינם. 

ג. שליח עד הבית בקניה בסכום הנמוך מ-450 ש"ח, עד 3 ימי עסקים מיום הזמנת הפריט - בעלות של 20 ש"ח.

Shoez Express (לתל אביב, בני ברק, גבעתיים ורמת גן בלבד)

שליחות אקספרס עד 4 שעות מרגע שבוצעה ההזמנה (Same Day Delivery) בעלות של 30 ש"ח.

* הזמנות שיבוצעו לאחר השעה 16:00 יסופקו עד השעה 13:00 ביום העסקים שלאחר מכן.

החזרת המוצר תתבצע על חשבוננו ואת תהיי רשאית לקבל החזר כספי על הנעל, בכפוף לאמור להלן.

חשוב לדעת: המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה את יודעת שתשהי במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך.

 

 

 

 

 

 

 

מדיניות החזרה

אם אינך מעוניינת בפריט שקיבלת, תוכלי להחזיר אותו אלינו ולקבל החזר כספי על המוצר.

לא נחייב אותך על המשלוח חזרה: הוא על חשבוננו.

כל מה שתידרשי לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם, למעט נעליים שנרכשו בסייל (מבצע) כאמור להלן, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. את הזיכוי הכספי תקבלי תוך 14 יום ממועד החזרת הפריט ובניכוי 5% עמלת ביטול, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך.

*** מדיניות החזרות והחלפות באתר:

ניתן להחליף כל מוצר תוך 14 ימים מיום קבלת המשלוח או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם. מוצרים שנרכשו בהנחה (SALE) ניתנים להחלפה עד 7 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח או פרטי העסקה לפי המאוחר.
ניתן להחזיר כל מוצר בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם​.​
מוצר שיוחזר, יזוכה בסכום הקנייה בניכוי 5% עמלת ביטול רק אם לא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית.

*** מוצר שנקנה במבצע (Sale) ניתן להחזרה תמורת החזר כספי עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם בניכוי 5% עמלת ביטול או 100 שקלים לפי הנמוך מביניהם.

*** מדיניות החזרות והחלפות בחנות
נעל שנרכשה בחנות ניתן להחזירה עד 2 ימי עסקים בניכוי 5% דמי ביטול. מוצרים ניתנים להחלפה עד 14 ימים מיום הקניה (מוצרים שנקנו בהנחה -SALE ניתנים להחלפה תוך 7 ימי עסקים מיום הקניה.

***ברכישה באתר ובחנויות -  במכירות מיוחדות בהן ההנחה מותנית ברכישת מספר פריטים גם יחד -לדוגמא, פריט שני ב-50% הנחה, יהיו ההחזר הכספי או הזיכוי, מותנים בהחזרת שני המוצרים גם יחד. אם יוחזר מוצר אחד בלבד, אז בעת החזרתם הזיכוי יהיה בניכוי השווי המלא, לפני הנחה, של המוצר/ים שנותר/ו בידי הלקוח, מתוך כלל המוצרים שנרכשו יחד בתנאי מכירה מיוחדים כאמור, ובהתחשב בשווי המלא. לכן, ייתכן ולא יגיע זיכוי כלל, או שיגיע זיכוי ששוויו נמוך משווי המוצר, אילו נרכש שלא בתנאי מבצע.

*** במבצע Black Friday / Cyber Monday ניתן לקבל החזר כספי על מוצר שהוחזר לחנות תוך 5 ימים. לאחר המועד יהיה ניתן לקבל זיכוי כספי לאתר שאינו מוגבל בזמן.

*** ימי עסקים לעניין זה -  ראשון עד שישי(כולל) ואינם כוללים את יום שבת, ערבי חג וחול המועד.

בכל שאלה אנחנו כאן לרשותך!

בטלפון: 03-5626707

ובמייל: info@shoez.co.il

 

 

 

מדיניות החלפה

אם אינך שלמה עם המוצר שרכשת מכל סיבה ואת מעוניינת להחליפו באחר, את יכולה לעשות זאת בחינם! כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5626707, ולשלוח את הפריט חזרה אלינו על חשבוננו.*

באריזה שתקבלי עם הפריט, תהינה כל ההוראות שתצטרכי כדי להחליף את הפריט בקלילות ולקבל במקומו את המוצר המושלם עבורך.

החזרת מוצר באמצעות שליח - במידה ותרצי להחזיר מוצר באמצעות חברת שילוח, אנא צרי קשר באמצעות המייל לשירות הלקוחות של החברה info@shoez.co.il 

במידה והשליחות תגיע לביתך ולא יהיה בבית אף אדם לקבל את המשלוח יהא עלייך לשלם על שליחות נוספת להחזרת המוצר ולא תוכלי לבוא בטענות כלשהן כלפי חברת השילוח ו\או חברת Shoez Web Store.

* יובהר כי החלפת מוצר המתבצעת על ידי שליח מטעמנו תיעשה על חשבוננו בביצוע החלפה ראשונה בלבד. ככל ותדרשנה החלפות נוספות לאחר מכן, אלו תדרשנה בתוספת עלות השליחות.  

* יובהר כי החלפת מוצר שהוזמן באמצעות שירות שוז אקספרס והחלפתו נעשית מטעמנו באמצעות שליח, לא תבוצע בשליחות אקספרס אלא תיעשה במשלוח עד הבית תוך 3 ימי עסקים.

אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשת יישלחו אלייך באמצעות חברות שליחויות או באמצעות דואר רשום, במסגרת זמן האספקה שצויין בעת הקנייה. במידה וביקשת לקבל את הפריט ישירות לביתך, השליח יתאם איתך מראש את זמני ההגעה שלו. משלוח עד הבית מתבצע לרוב חלקי הארץ בתוך 2 ימי עסקים, וכשמדובר במשלוח בדואר רשום, זמן השילוח תלוי בדואר ישראל. במידה וחברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, נשלח אלייך את ההזמנה באמצעות דואר רשום. איננו לוקחים אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות.

במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו לבצע את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה ושנובעים מכוח עליון, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.