משלוחים והחזרות

משלוחים והחזרות-חינם

הפריטים שרכשת יישלחו אלייך בהתאם לבחירתך:

א. באמצעות דואר רשום, עד 14 ימי עסקים - חינם.למעט בחודשים יולי- אוגוסט, עלות משלוח בדואר הינה 10 שח

ב. שליח עד הבית בקניה בסכום העולה על 500 ש"ח, עד 3 ימי עסקים מיום הזמנת הפריט - חינם

ג. שליח עד הבית בקניה בסכום הנמוך מ-500 ש"ח, עד 3 ימי עסקים מיום הזמנת הפריט - בעלות של 25 ש"ח.

החזרת המוצר תתבצע על חשבוננו ואת תהיי רשאית לקבל החזר כספי על הנעל, בכפוף לאמור להלן.

חשוב לדעת: המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה את יודעת שתשהי במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך.

איסוף עצמי מחנות הדגל דיזנגוף 146 ת"א 

תוכלי לבחור באופציית איסוף עצמי  ללא עלות 

יש לך שתי אפשרויות לבחירה

* איסוף עצמי -הבא לי לאוטו ( התקשרי שאת מחוץ לחנות )

* איסוף עצמי -באה למדוד (הגיעי לחנות הדגל )

 לתשומת לבך, הזכאות למשלוח חינם עד הבית הינה על פי סכום הרכישה הסופי אשר שולם בניכוי זיכויים, קופונים וכדומה. 


 

 

 

 

 

 

מדיניות החזרה

אם אינך מעוניינת בפריט שקיבלת, תוכלי להחזיר אותו אלינו ולקבל החזר כספי על המוצר.

לא נחייב אותך על המשלוח חזרה: הוא על חשבוננו.

כל מה שתידרשי לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר (ובתוך 7 ימים על פריטים הנרכשים בהנחה) או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם, למעט נעליים שנרכשו בסייל/מבצע/הנחה/הטבה כאמור להלן, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. את הזיכוי הכספי תקבלי תוך 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך.

*** מדיניות החזרות והחלפות באתר:

ניתן להחליף כל מוצר תוך 14 ימים מיום קבלת המשלוח או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם. מוצרים שנרכשו בסייל/מבצע/הנחה/הטבה ניתן להחליף עד 7 ימי עסקים מיום קבלת המשלוח.

ניתן להחזיר מוצרים עד 14 יום מיום קבלת המשלוח. החזר כספי עבור מוצר שנרכש בסייל/הנחה ייעשה בניכוי דמי ביטול בגובה 5% מסכום הקנייה או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם.

מוצר שיוחזר, יזוכה בסכום הקנייה רק אם לא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית.

*במקרה בו שולמו דמי משלוח, אלו לא יוחזרו כחלק מההחזר הכספי אם נדרש כזה.

*** מוצר שנקנה בסייל/מבצע/הנחה/הטבה ניתן להחזרה תמורת החזר כספי עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם​.

***ברכישה באתר ובשואורום -  במכירות מיוחדות בהן ההנחה מותנית ברכישת מספר פריטים גם יחד -לדוגמא, פריט שני ב-50% הנחה, יהיו ההחזר הכספי או הזיכוי, מותנים בהחזרת שני המוצרים גם יחד. אם יוחזר מוצר אחד בלבד, אז בעת החזרתם הזיכוי יהיה בניכוי השווי המלא, לפני הנחה, של המוצר/ים שנותר/ו בידי הלקוח, מתוך כלל המוצרים שנרכשו יחד בתנאי מכירה מיוחדים כאמור, ובהתחשב בשווי המלא. לכן, ייתכן ולא יגיע זיכוי כלל, או שיגיע זיכוי ששוויו נמוך משווי המוצר, אילו נרכש שלא בתנאי מבצע.

**שימי לב- מוצרי המותג collegien לא ניתנים להחלפה או החזרה

*** ימי עסקים לעניין זה -  ראשון עד שישי(כולל) ואינם כוללים את יום שבת, ערבי חג וחול המועד.

בכל שאלה אנחנו כאן לרשותך!

בטלפון: 03-5626707

בוואטספ: 058-707-8056

ובמייל: info@shoez.co.il

 

 

 

מדיניות החלפה

אם אינך שלמה עם המוצר שרכשת מכל סיבה ואת מעוניינת להחליפו באחר, את יכולה לעשות זאת בחינם! כל שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5626707, ולשלוח את הפריט חזרה אלינו על חשבוננו.*

באריזה שתקבלי עם הפריט, תהינה כל ההוראות שתצטרכי כדי להחליף את הפריט בקלילות ולקבל במקומו את המוצר המושלם עבורך.

החזרת מוצר באמצעות שליח - במידה ותרצי להחזיר מוצר באמצעות חברת שילוח, אנא צרי קשר באמצעות המייל לשירות הלקוחות של החברה info@shoez.co.il 

במידה והשליחות תגיע לביתך ולא יהיה בבית אף אדם לקבל את המשלוח יהא עלייך לשלם על שליחות נוספת להחזרת המוצר ולא תוכלי לבוא בטענות כלשהן כלפי חברת השילוח ו\או חברת Shoez Web Store.

* יובהר כי החלפת מוצר המתבצעת על ידי שליח מטעמנו תיעשה על חשבוננו בביצוע החלפה ראשונה בלבד ובתנאי שסכום ההזמנה המקורי היה מעל ל-500 שח.  ככל ותדרשנה החלפות נוספות לאחר מכן, אלו תדרשנה בתוספת עלות השליחות. בהזמנות מתחת לסכום של 500 שח לא תתאפשרנה החלפות באמצעות שליח מטעמינו.

**שימי לב, שמירת פריטים לצורך החלפה תתאפשר למשך 5 ימים בלבד. לאחר חלוף מועד זה הפריטים שנשמרו יוחזרו למלאי ולא תתאפשר שמירתם.

אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשת יישלחו אלייך באמצעות חברות שליחויות או באמצעות דואר רשום, במסגרת זמן האספקה שצויין בעת הקנייה. במידה וביקשת לקבל את הפריט ישירות לביתך, השליח יתאם איתך מראש את זמני ההגעה שלו. משלוח עד הבית מתבצע לרוב חלקי הארץ בתוך 3 ימי עסקים, וכשמדובר במשלוח בדואר רשום, זמן השילוח תלוי בדואר ישראל. במידה וחברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, נשלח אלייך את ההזמנה באמצעות דואר רשום. איננו לוקחים אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות.

במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו לבצע את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לך על כך ונפעל למציאת פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה ושנובעים מכוח עליון, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.