משלוחים החלפות והחזרות

אספקה ומשלוחים

את הנעליים שרכשת תוכלי לקבל באחת מהדרכים הבאות לפי בחירתך:

     הזמנות שיבוצעו לאחר השעה 16:00 יסופקו עד השעה 13:00 ביום העסקים שלאחר מכן.

חשוב לדעת

החלפות והחזרות

אם אינך שלמה עם המוצר שרכשת מכל סיבה ואת מעוניינת להחליפו באחר, את יכולה לעשות זאת בקלות ובחינם! 

כל מה שתידרשי לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את המוצר בתוך 14 ימים מיום קבלתו, למעט מוצרים שנרכשו בסייל (מבצע) כאמור להלן, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. 

אם ברצונך להחליף מידה או דגם אנא צרי קשר באמצעות המייל לשירות הלקוחות של החברה info@shoez.co.il  או בוואטספ 0584044055 ואנו נסייע לך בהליך החלפה מהיר ופשוט. 

שימי לב, ניתן להחזיר מוצרים שנקנו באתר גם בחנות הדגל שלנו ברחוב דיזינגוף 238 תל אביב ובשואורום שלנו ברחוב ה' באייר 38 (כיכר המדינה) תל אביב – בשעות הפעילות. מוצרים שנרכשו באחת מהחנויות ניתן להחזיר או להחליף בחנויות בלבד.

במידה ואת מעוניינת להחזיר את הנעליים, באריזה שתקבלי עם הפריט, מצורפת גלויה המפרטת את כל ההוראות כיצד להחזיר את הפריט בקלילות.

אנא מלאי בקפידה את הגלויה וסמני כי ברצונך להחזיר את הנעליים. הקפידי לציין שם מלא וטלפון בכדי לאפשר טיפול יעיל. נודה אם תפרטי על גבי הגלויה מהי סיבת ההחזרה בכדי שנוכל לשפר את שירותינו.

לאחר השלמת הפרטים הנדרשים ארזי את הנעליים באריזתן המקורית והחזירי אותן לשקית בה נמסרו (במידה ואין ברשותך את השקית, הכניסי את החבילה לשקית ניילון אך וודאי כי זו אטומה).

כעת עלייך להדביק את מדבקת הגוביינא (המצורפת לכל חבילה) על גבי החבילה שארזת.

כל שנותר הוא לגשת לסניף הדואר הקרוב ולשלוח אלינו את החבילה – אל דאגה אינך צריכה לשלם המשלוח כבר שולם!

לרוב, החבילות נמסרות אלינו עד 14 ימי עסקים מרגע שליחתן. ברגע שהחבילה תגיע אלינו, ניצור קשר לעדכון.

בכל שלב את מוזמנת ליצור עמנו קשר בטלפון 03-5626707, בוואטספ 0584044055 במייל info@shoez.co.il או בצ׳אט הזמין באתר.

חשוב לדעת!

ניתן להחליף כל מוצר תוך 14 ימים מיום קבלתו. מוצר שנרכש בהנחה (SALE) ניתן להחלפה עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו.
ניתן להחזיר כל מוצר בתוך 14 ימים מיום קבלתו​.​ ההחזר הכספי יבוצע תוך 14 יום ממועד קבלת הפריט בחזרה, ולאמצי התשלום בו בוצעה העסקה. החזר כספי יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ואילו עסקה שחויבה בתשלום אחד תזוכה בתשלום אחד).

מוצר שנקנה במבצע (Sale) ניתן להחזרה תמורת החזר כספי עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו בניכוי 5% דמי ביטול או 100 שקלים לפי הנמוך מביניהם. במידה וברצונך לקבל זיכוי (קרדיט) לשימוש עתידי סכום הזיכוי יהיה שווה לסכום המקורי ללא דמי הביטול.

בכל מקרה של ביטול עסקה לאחר שליחת המוצר (אף אם טרם התקבל בפועל) מסכום ההחזר הכספי תופחת עלות המשלוח.

שימי לב, המידע המפורט מתייחס אל הזמנות ופעולות שבוצעו באתר ו\או בטלפון בלבד. למען הסר ספק, מדיניות ההחלפות וההחזרות בחנויות הינה שונה ומצויינת בחנויות עצמן.

 

בכל שאלה אנחנו כאן לרשותך!

בטלפון: 03-5626707

בוואטספ: 0584044055

ובמייל: info@shoez.co.il